esc mediagroup
esc mediagroup - We WOW! YOU
esc mediagroup
Online-pazarlama projelerinizde rehberliğe ihtiyaç duyuyorsanız, sizin için doğru adres olduğumuzu belirtmek isteriz. Uzmanlaşmış online pazarlama ajansı olarak bizlerden sizin için seçilmiş satış kanallarını doğrudan ve tek bir elden alabilirsiniz. Bu hizmetler; etkili bir strateji oluşturulmasından başlayarak, kampanyanın uygulanmasına ve sürekli olarak gerçekleştirilen kontrollere kadar uzanmaktadır. Bizler sizlerin yanınızda yer alıyor ve hedeflerinizi gerçekleştiriyoruz.
esc mediagroup company
Ekibimiz; sahip olduğu geniş deneyim, kapsamlı Know-how ve online piyasadaki güncel gelişimlere sürekli olarak yukarıdan bakışı ile öne çıkmaktadır. Bu bağlamda her bir çalışan görev yaptığı alanda bir uzmandır ve açıklanan hizmetler aşağıda açıklanan geniş uzmanlık alanlarına ayrılmışlardır: Pazarlama, medya planlaması, grafik çalışmaları, WEB-tasarımı,SEO/SEA, teknolojiler ve programlama.
Faaliyetlerimizden hangisiyle ilgilenirseniz ilgilenin size kapsamlı bir rehberliğin ve sürekli bir kampanya şeffaflığının garantisini veriyoruz.
esc mediagroup services


Content Marketing Conference &
Exposition CMCX

01.03. – 02.03., Munich

OMBash
25.04., Munich
esc interactive contact